Tennisvereniging TC 't Weusthag

Bestuur & commissies

Hieronder alle contactgegevens van bestuur- en commissieleden van TC 't Weusthag.

Dagelijks bestuur

Naam Functie E-mailadres
Erik Lammers Voorzitter voorzitter@tcweusthag.nl
Wendy Franke Secretaris secretaresse@tcweusthag.nl
Andre Gruben Ledenadministratie ledenadministratie@tcweusthag.nl

 

Financiële commissie

Naam Functie E-mailadres
Koen Kamphuis Penningmeester boekhouding@tcweusthag.nl
Dianne Peddemors Incasso incasso@tcweusthag.nl

 

Trainers

Naam Telefoon E-mailadres
Peter Prins 06 46 14 03 32  
Marjolein Rörink-Barneveld 06 51 50 52 43 trainer@tcweusthag.nl
Sven Nijhuis 06 48 25 81 75  

 

Jeugd commissie

Naam Functie E-mailadres
Thijs Defesche Voorzitter jeugdcommissie jeugd@tcweusthag.nl
Corrinne in het Veld Jeugdcompetitie jeugdcompetitie@tcweusthag.nl
  Oliebollentoernooi oliebol@tcweusthag.nl
  Tom & Jerry toernooi tomenjerry@tcweusthag.nl

 

Technische commissie

Naam Functie E-mailadres
Aart de Ruiter Voorzitter technische commissie tc@tcweusthag.nl

 

Toernooi commissie

Naam Functie E-mailadres
Cor Fransen Voorzitter Toernooi commissie toernooi@tcweusthag.nl

 

PR & Communicatie

Naam Functie E-mailadres
Wendy Frank Website & PR nieuws@tcweusthag.nl
Joshua Valentin Voorzitter IT commissie it@tcweusthag.nl
Tine & Henk Vaandering Logistiek  
Floor Jager Introductie introductie@tcweusthag.nl

 

Park en clubhuis commissie

Naam Functie E-mailadres
Erik Beltman Voorzitter Park & clubhuis commissie park@tcweusthag.nl
  Sleutelbeheer sleutel@tcweusthag.nl

 

Bar commissie

Naam Functie E-mailadres
Erna Knip Voorzitter Bar commissie bar@tcweusthag.nl

 

Wil je meer weten over het bestuur, de leden van een commissie en hun activiteiten klik dan op de desbetreffende commissie.

07-03-2013 | ClubInformatie | 237