Commissies

Hieronder alle contact gegevens van bestuur- en commissieleden van TC ‘t Weusthag.

Dagelijks bestuur

Naam Functie E-mailadres
Erik Lammers Voorzitter voorzitter@tcweusthag.nl
Koen Kamphuis Penningmeester penningmeester@tcweusthag.nl
Erna Knip Secretaris secretaresse@tcweusthag.nl

Financiële commissie

Naam Functie E-mailadres
Andre Gruben Ledenadministratie ledenadministratie@tcweusthag.nl
Dianne Peddemors Incasso incasso@tcweusthag.nl

Trainers

Naam Telefoon E-mailadres
Peter Prins 06 46 14 03 32
Sven Nijhuis 06 48 25 81 75

Jeugd commissie

Naam Functie E-mailadres
Thijs Defesche Voorzitter jeugd commissie jeugd@tcweusthag.nl
Corrinne in het Veld Jeugdcompetitie jeugdcompetitie@tcweusthag.nl
Oliebollentoernooi oliebollentoernooi@tcweusthag.nl
Tom & Jerry toernooi tomenjerrytoernooi@tcweusthag.nl
Jeugdkamp jeugdkamp@tcweusthag.nl
Worldtour worldtour@tcweusthag.nl

Technische commissie

Naam Functie E-mailadres
Aart de Ruiter Voorzitter technische commissie tc@tcweusthag.nl

PR & Communicatie

Naam Functie E-mailadres
Joshua Valentin Voorzitter IT commissie it@tcweusthag.nl
Floor Jager Introductie introductie@tcweusthag.nl

Park en clubhuis commissie

Naam Functie E-mailadres
Erik Beltman Voorzitter park commissie park@tcweusthag.nl
Gert Peddemors Beheer parksleutels sleutel@tcweusthag.nl

Bar commissie

Naam Functie E-mailadres
Erna Knip Voorzitter bar commissie bar@tcweusthag.nl

Meer informatie

Wil je meer weten over het bestuur, de leden van een commissie en hun activiteiten, klik dan op de desbetreffende commissies hieronder.

  • Toernooi commissie (PDF)
  • Technische commissie (PDF)
  • Park & club commissie (PDF)
  • Bar commissie (PDF)
  • PR commissie (PDF)
  • Financiële commissie (PDF)
  • Jeugd commissie (PDF)